ZINY

GO AND KILL č.3 – 100kč (extreme hardcore zin od Ondry z Lycantrophy, vynikající)

HLUBOKÁ ORBA č.29 – 130kč (200 A4 stran hardcore punku)

HOW CAN KILL LIMO KID KILL YOUR DREAMS č.4 – 90 kč

HOW CAN KILL LIMO KID KILL YOUR DREAMS č.5 + flexi – 100 kč (luxusní zin)

CHOROBA MYSLI č. 5 – 40kč (2010, zin zaměřený na pomalé kapely, příloha zlo)

K.A.Z. č.8 – 50kč (Rado má za ty roky naprosto vynikající přehled o všemožných odnožích undergroundové muziky a dobrý vkus a je to znát, rozhovory s NECROVATION, BLOODY PHOENIX, ALEHAMMER, milión dalších, super kvalitní čtení a při tom množství skoro zadarmo)

KAZIMÍR č.4  - 80kč (alternativ, punk hardcore zin, zaměřený hodně na grafiku, kresby atd. rozhovory s CLIMAX, UNDERGROUND THEATRE, KALASHNIKOV, problematika ghett, anketa s malířy a kotel dalších věcí)

KAZIMÍR č.5  - 120kč (tour reporty, recenze, rozhovory s NOWHITERAG, FASTERATU, AORTA, INSTINTO a pár dalšími jako Albim nebo Švankmajerem, dost dobré)

Malström č.2 – 30kč (APPALACHIAN TERROR UNIT, BAD AGE, FACAN, ANTIMELODIX, recenze…)

Malström č.3 – 30kč (CONTRAVENE, ALKALMATLANKODIK, APOLITA, EARTH CRUST DISPLACEMENT, sloupky, recenze…)

Mountza č. 5 – 100kč(176 pages thick. It features articles; opinions; reviews and all the typical shit usually associated with the Mountza team: guest Columns by some of our favourite local and international fanzine-folks; Art & Disorderly by Guillem El Muro and the photography of Matteus Mondini and Daigo Olivia; a heavy metal mania retrospective by George Skaf.; an 80s/90s Greek  punk discography report by Panos Asthma… Last but not least, inside it you’ll find lots of shit-talking with members of the legendary Stress (Gr); Paco from La Vida Es Un Mus and Yannick from Feral Ward; the insanely insane monster behind Midnight; the ugly Danish dudes from Iceage and Sexdrome; the thought-provoking Bob Ostertag; Gay Anniversary from Volos (Gr), cock-suckers Avon Ladies from Phoenix, the Secret Prostitutes from Austin, the Ropes, Anastasis from Dead Congregation, Martin from Vile Intent and loads more!)

Photographs 1998-2013 – 150kč (Smrčákovi fotky z koncertů)

Spálená ramena č.3 + MC – 40/80kč (32 A/5 pages, unusual format, unique hand-made DIY cover for each copy. In English language!
Content: interviews with Rauha Turva (CZ), Chiens (France), Totälickers (Spain), 
Psykoanalyysi (Fin), Hellsound Studio (CZ), plus special interview with 4 new 
Brno bands (Aliusterra, Brünner Todesmarsch, Alkalmatlankodik and Machinarium). 
Music and fanzine reviews and concert reports.
Price: 40 CZK
Along with the fanzine coming a 19-song DIY compilation cassette with the 
following bands: High Purity, Totälickers, Jack ,Psykoanalyysi, Aliusterra, Alea 
Iacta Est, Rivers Run Dry, Brünner Todesmarsch,    Human Error, Disfuncke Mysli, 
Human Humus, A.R.S.E.L, Chiens, Avenger.
The cassette can be ordered separately for 40 CZK, or along with the 'zine for 80 CZK.)

SMRT č.4 – 40kč (LOVE POTION, LUTA ARMADA, SOTATILA, Oliva)

SMRT č.5 – 50kč (turné risposta/evidence smrti do UK, rozhovory s KUOLEMA, SUPRAPHON FAMILY, KOBRA11, tuna recenzí)

SMRT č.6 (už brzo na A4, uvnitř klasická směska, tuny recenzí, články o veganství, KUTYA HARAP, DEFY, MORKHIMMEL, Strapo…)

STŘEDOVĚK č.2 – 30kč (DISKELMÄ, UŠTKNI, setkání svobodných duší, techniky mučení…)

Underground harmony č. 3

 

Publikace ČSAF

Okupační kuchařka: dva roky boje za bezplatné školství a vzestup nového studentského hnutí v Chorvatsku. 60 stran A5, cena 48 Kč

Marikanský masakr (V srpnu 2012 obletěly svět záběry postřílených jihoafrických horníků. Odvážně se postavili nesnesitelnému vykořisťování v platinových dolech, odpovědí jim byly kulky policejních zbraní. Nakladatelství Československé anarchistické federace vydalo u příležitostiAnarchistického festivalu knihy brožuru o této tragické epizodě třídní války, která vešla ve známost jako „marikanský masakr“. 48 stran, 45 Kč)

Sabaté: městská guerilla ve španělsku (Kniha Sabaté – městská guerilla ve Španělsku, k níž napsal předmluvu známý italský anarchista Alfredo M. Bonnano, líčí bohatý životní příběh španělského anarchisty, který bral boj proti útlaku do všech důsledků a nikdy v něm nepolevil, jakkoli se mohly zdát vyhlídky na úspěch nedobré. Ve svém úsilí nebyl sám. Po vítězství fašistických sil ve Španělské občanské válce pro mnohé anarchisty boj neskončil. Jak jednotlivci, tak organizované partyzánské skupiny napadaly frankistický režim po celou dobu jeho existence. Někteří přímo, žel neúspěšně, usilovali o život samotného diktátora.) 124 stran, 100 Kč

Existence č. 1/2014: Budoucnost internetu (Jejím hlavním tématem je budoucnost internetu. Tato celosvětová počítačová síť, která se stala pro mnoho lidí nedílnou součástí jejich životů, vzbuzovala ještě nedávno velké naděje ohledně možností na zrychlení a zlevnění komunikace, sdílení dat, transparentnost, omezení cenzury a sociální kontroly. Tyto naděje jsou však proměňovány ve svůj pravý opak a nové noční můry v režii států a korporací.)

Existence č. 3/2013: Anarchistická publicistika (“Třetí letošní číslo Existence se zaměřilo na téma anarchistické publicistiky, a to na pozadí prvního anarchistického bookfairu, který se 20. dubna konal pod názvem Anarchistický festival knihy v Praze na Žižkově. Z této jedinečné akce, o níž doufáme, že bude mít své pokračování i v následujících letech, také přinášíme obsáhlou reportáž.)

Existence č. 2/2013: Etická spotřeba (Hlavním tématem tohoto čísla anarchistické revueExistence je „etická spotřeba“. Aby však etická spotřeba měla skutečný smysl a nebyla pouhým životním stylem, musí být nazírána z antikapitalistických pozic, nesmí být jen jiným druhem konzumenství, ale musí s sebou nést zcela odlišné cesty a stavět na jiných hodnotách, než které nám nutí kapitalismus.)

Existence č. 3/2012: Solidarita v praxi (Letní číslo anarchistické revue Existence se zaměřuje na téma „Solidarita v praxi“. Vedle toho v něm naleznete spoustu zajímavých článků v pravidelných i nepravidelných rubrikách.)

Existence č. 4/2011: Londýn v plamenech (Právě vyšlo nové číslo anarchistické revue Existence. Hlavním tématem jsou nedávné nepokoje, které se prohnaly anglickými městy.)

Existence č. 1/2011: Vzdělání není zboží

Existence č. 4/2010

Existence č. 3/2010

Existence č. 2/2010

 

Komix:

Anarchix č.2 (vraždy, teror, násilí…) 40 stranje v prodeji za 40 Kč

Likvidátor (V prvním sešitě komikové edice přinášíme překlad jednoho z dílů komixu LIKVIDÁTOR polského scénáristy a kreslíře Ryzsarda Dabrowskiho. Hlavní hrdina série, ekoterorista Likvidátor, se v této epizodě ocitá díky posunu v čase na Ukrajině roku 1920, kde se ihned zapojuje po boku Nestora Machna do boje anarchistů proti bílým i rudým – zde hlavně proti těm bolševikům. Aby čtenáři neznalí historických reálií netápali v temnotách, doplnili jsme Likvidátorův příběh krátkým komixem NESTOR MAKHNO, který původně vyšel ve španělštině v roce 1976. My jsme ho převzaly z prvního dílu v angličtině vydávaného sešitu ANARCHY COMIX, jenž vyšel roku 1978. Následuje krátký Machnův životopis (a také v životopis v komixu zmiňovaného Volina) a jeho esej BOJ PROTI STÁTU ze stejnojmenné knihy, která v českém překladu vyšla v roce 1999 v rámci Anarchistické knihovny FSA.) 40 stran si můžete za 40 Kč

Tomáš Fatzinek: Když začala noc. 64 stran a za cenu 58 Kč

Clifford Harper : Class war comix. 40 stran a za cenu 40 KčGO AND KILL č.3 – 100kč (extreme hardcore zin od Ondry z Lycantrophy, vynikající)